KÄT sügistalvine pidulik peokollektsioon Foto: Sandra Palm
KÄT üllatab sel aastal sädelevalt piduliku kollektsiooniga. “Mis saaks küll säravam olla kui litter,” sõnas KÄTi disainer Kätlin Kikkas.

"Mõtlesime tähistada sel aastal pühasid ja aastavahetust eriti pidulikult. Olen õppinud aja jooksul, et tähistamine ei pea ilmtingimata tähendama suursugust sündmust nagu jõulud, sünnipäevad või aastavahetus. Tähistada võib ka edukalt läinud päeva, sõprust ja eelkõige iseenda kordaminekuid. Selleks oleme disaininud KÄTi peokollektsiooni, mille kandmiseks ei ole vaja mingit kindlat põhjust. Sära nii nagu soovid ja millal soovid!" kirjeldab moelooja uut kollektsiooni.

Litrikollektsioon on sportliku joonega - seega sobib ka igapäevaseks kandmiseks. Bomberit saab kanda nii viigipükste kui ka täiesti tavaliste heledate teksade ja ketsidega. Seelikul ei ole vooder meelega lisatud, selleks et fantaasia saaks igaühel voolata. Julgemad võivad seda kanda seksikalt bokseritega. "Kui nii palju julgust ei ole, siis sobib ka mustade sukkpükstega või pane seelik teksade või kleidi peale."

Tasakaaluks litritele, on kollektsioonis ka klassikalisi musti viskoospükse, siidikleite ja -pluuse. KÄTilt on palutud juba mitmeid kordi peomantleid, seega on müügis kolm erinevat ülerõivast – hallid ja mustad kašmiirist või angoorast peomantid klassikalises võtmes.

Neile, kes soovivad rohkem abi erinevate riideesemete sobitamisel või lihtsalt lõõgatsust shoppamise ajal, saavad minna KÄTi esinduspoodi järgmisel kolmapäeval, 5.detsembril. Nõu annab disainer Kätlin Kikkas ise ning lõõgastumiseks pakutakse mõnusat kihisevat.