Marimo 2019-2020 pruudikollektsioon Foto: Maiken Staak
Kodumaine kvaliteetne rõivabränd Marimo on valmis saanud oma järjekorras teise pruudikollektsiooni, mille esmaesitlus leidis aset paari nädala eest Saksamaal Essenis toimunud European Bridal Week’il.

2019/2020 pruudikollektsiooni disainides on mõeldud modernsele pruudile. Valmistatud vaid parimatest luksuslikest siididest, on kollektsiooni märksõnadeks minimalism ja klassika, mis põimuvad modernsete detailidega nagu avatud seljad, käsitööna valminud Swarovski kristallidest tikandid ning Marimo signatuurvööd.

Marimo peadisainer Mariliis Pikkar võtab kollektsiooni kokku nii: “Olles alles poole aasta eest ise pruut olnud, olid kollektsiooni luues minu jaoks olulisteks märksõnadeks mugavus, täiuslikkus ja sundimatu elegants. Kvaliteetsed materjalid ning õmblustöö annavad võimaluse mängida puhta pinna ning mitte liialt domineerivate luksuslike detailidega.”.

Marimo pruudikollektsiooni Mari-Liis Fridolini seljas jäädvustas peamiselt Berliinis resideeruv Maiken Staak, meigi ja soengu tegi Ana Buvinic ning stilistika Külli Piibar.

Osalemine European Bridal Week’il oli üks osa Marimo ekspordiprojektist, mille tegevused teostatakse EAS’ilt saadud eksporditoetuse abil Euroopa Liidu Regionaalarengu fondi programmi “Loomemajanduse valdkondades tegutsevate ettevõtete ekspordivõime arendamine” raames.