Perit Muuga kapselkollektsioon Kameeleon Foto: Kristiina Tiimus
"Mulle meenutasid need kangad kohe värviraamatuid. Tekkis tahtmine võtta pliiatsid ja asuda värvima. Kuid selle asemel piisab vaid õue astumisest. Nagu mustkunsti trikk," kommenteerib moelooja Perit Muuga puuvillaseid kangaid, mis on siseruumides mustvalged ja muutuvad päikesevalguses värviliseks.

Klassikalisele triibumustriga kangale ilmuvad päikesevalguses lisaks ka värvilised täpid ja sebramustriga kangas muutub suisa üleni kollaseks, taustal piilumas rohelised palmid. Kes aga ka toas igatseb rohkem värvi, võib valida punaste roosidega kleidi, millele päikesevalgus lisab vaid liblikatele koloriiti. Või troopilise flamingodega mustri, kus rohelised lehed on kogu aeg värvilised.

Kogu kollektsioon on suvine, kerge ja praktiline. Lõiked on ühtaegu nii tänapäevased kui ka retrohõngulised. Kohati kumab läbi pisut meremehe stiili. Mustritega kangastel rõhutavad detaile mustad ja valged kandid, lisades ilmele kontrasti. Lisaks värvitrikkidele on sekka eksinud ka üleni musta ja valget puuvilla, mis lisavad tervikule veelgi kergust ja puhast joont.

Kleite, pluuse, pükse ja pükstükki täiendavad peapaelad ja rätikud. Samuti värvimuutvad kõrvarõngad ja õhulised läbipaistvatest helmestest lillemotiiviga ehted.