Roberta Einer - Runway - London Fashion Week S/S 2020 Foto: NEIL HALL, EPA
Eestist pärit moelooja Roberta Einer esitles 13. septembril Londoni moenädala raames oma helget ja naiselikku kevad-suvi 2020 kollektsiooni, mis lausa nõretas kaunitest värvitoonidest ja põnevatest tekstuuridest. Tuleks see suvi vaid tagasi!

Londonis tegutsev Roberta Einer loob eksperimentaalset ja luksuslikku disaini, olles fookusesse võtnud naiseliku esteetika, tekstiilid ning traditsioonilised kõrgmoe tehnikad. Tema disain kannab sõnumit, et mida rohkem, seda parem, pühendudes lisaks kangastele käsitsi valmistatud tikanditele ja muudele kaunistustele.

Tema järgmise aasta kevadsuvine kollektsioon on värvirohke, moelaval sai näha ka temale omaseid originaalseid kangaid. Pidulikud kleidikesed, dressipluusid, kerged mantlid ja neoontoonid segatud pastelsetega saavad kindlasti tõelisteks uue aasta lemmikuteks, ennustades juba praegu ette helget suve.

Kollektsioon valmis koostöös kuulsate brändidega nagu Christian Louboutin, Swarovski ja Care Bears. Näiteks kasutas disainer oma loomingus "võltspitsi", mis valmis käsitööna helmestest ja siidniidist tehtud tikanditest. Kingadel ja riietel leidub ka kristalle, trükisega teksakangast ja tviidi.

Vaata galeriist: