Mitchell Orr / Unsplash
Ära lase tobedatel apsakatel oma tähtsat päeva rikkuda! Huffington Post lõi nimekirja levinumatest vigadest pulma planeerimisel, et teaksid, mida vältida.

1. Alustate muust kui eelarve koostamisest.
Esimese asjana tuleb koostada realistlik eelarve. See pole küll kõige romantilisem tegevus, aga nii väldite stressi ja olukorda, kus armute kleiti või peopaika, mida endale mingil juhul lubada ei saa.

2. Te ei arvesta vihmaga.
Väga paljud paarid loodavad, et neil veab täiusliku ilmaga. Kui aga vihmaks valmis ei olda, võib see kogu päeva rikkuda.

3. Eeldate, et 10 protsenti kutsututest ei saa tulla.
Sageli räägitakse, et 10 protsenti kutsutud külalistest ei saa pulma tulla – ja kui sündmus toimub kauges kohas, siis kuni 20 protsenti. Need numbrid on tõepoolest tõenäolised, aga mitte kindlad, nii et arvestada nendega ei saa. Ära vali peokohta, mis kõiki kutsutuid ei mahuta, vaid ole valmis selleks, et kõik tulevad kohale.

4. Ostad pulmakleidi esimesena ära.
Muidugi peaksid pulmapäeval kandma riietust, mis sulle enim meeldib, aga tasub kanda hoolt, et see pulmapaiga ja ürituse atmosfääriga kokku sobib. Printsessilik ballikleit ja maalähedane küünipulm ei pruugi olla parim kooslus.

5. Jätad proovimeigi ja -soengu tegemata.
See on väga riskantne ja stressirohke otsus, sest mis siis, kui sa pulmapäeval oma välimusega rahule ei jää?

6. Te ei anna fotograafile kindlaid juhiseid.
Kui jätate fotograafile vabad käed, võite seda pilte nähes kahetseda. Vaadake fotograafi portfooliot ja teatage talle täpselt, mida soovite ja mida mitte. 30 aasta pärast olete selle eest tänulikud.

7. Te ei palka pulmavideo tegijat.
Suur hulk paare kahetsevad just seda otsust kõige enam. Pulmavideo ei ole parim asi, mille pealt raha kokku hoida.