Kirsti Valdstein-Timmer Terje Talts
Raadiohääl ja teletegija Kirsti Valdstein-Timmer oskab kõneleda kaartide keelt ja usub, et mõrult ilus elu on parem kui kibedalt igav elu. Naine, kes kasutab oma oskust inimeste aitamiseks - lootuse andmiseks, lohutuseks, rapu­tuseks, annab kaks lihtsat soovitust, mis näitavad suunda parema elu poole.

Vesi on energiale hea

Vesi säilitab energiat, ravitseb ja puhastab. Kui tunned, et energia on otsas või on olnud mõni pingeline, paha olukord, siis mine allika või oja juurde, roni kivi otsa ja pane näpud vette. Lase veel läbi sõrmede voolata. Või mine duši alla. See on tervendav ja puhastav. Seisev vesi see-eest pole kunagi hea, läheb see ju ka vaasis haisema.

Lilled olgu värsked

Kuivatatud ja kunstlilli pole hea toas hoida. Käisime kord salvestamas kohas, kus operaator astus esimesena uksest sisse ja teatas: “Ohohoo, palju õnne, Kirsti!” Terve elamine oli täis kunstlilli, mis olid mattunud tihke tolmukihi alla. Nagu hauakambrisse oleks sattunud! See oli väga rusuv, raske. Ja siis inimesed ütlesid, et neil elu seisab.

LOE LISAKS: Anne & Stiili intervjuud Kirsti Valdstein-Timmeriga, kus naine räägib lähemalt kaartide lugemisest ja tuleviku nägemisest