.
Koristamine ei ole üksnes asjade paigutamine. See on ka mõtisklus ja analüüs – kuidas muuta elu veel mõnusamaks ja lihtsamaks? Lahterda ja ladusta esemeid nii, et need alati mugavalt käepärast oleksid.

Tõde paljastav reisikohver

Oma käitumismudeleid ja harjumusi jälgides olen üha vähem lubanud riidepuule rõivaid, mille kandmiseks pean ma lõikama teise soengu, kaotama 5–10 kilo või olema teise nahatooniga. Sellest hoolimata taban end mõnenädalaseks reisiks asju pakkides avastuselt, et 25–50 protsenti minu kapi sisust põhineb unistustel või ebareaalsetel oletustel. Siin tulevadki appi kohvrid ja lennuki kilolimiidid, mis sõeluvad välja kõige sobivamad ja lemmikumad esemed.

Viimastest moodus­tubki garderoobi koore­kiht, millest ideaalis võiks koosneda ka iga rõivakapi põhiosa. Kui sind ei oota ka ees mõni tegelik reis, siis kujutle, et pead mahutama kõik oma parimad asjad vaid ühte kohvrisse. Nüüd, kus sul on see suurepärane kohvritäis lemmikuid – mõtle, miks muud rõivad sõelale ei jäänud? Ehk ongi mõistlik nendega lõplikult hüvasti jätta?

Sinu prillide raam

Armastatud ja tihti kasutatavad esemed pakuvad omanikule silmailu ning alati ei olegi mõistlik neid sahtlisse peita. Kui igal asjal on väärikas koht, saad oma kalli kraami seas paremini järge pidada. Vanast pildiraamist tehtud prillide, kellade või ehete hoidja aitab aksessuaare kiirelt valida ning kaasa haarata.

Mugav sobramiskast

Kudumeid ja kohevaid salle ei peagi alatasa voltima või puule asetama. Neid saad hoida suuremas tekstiilvoodriga korvis või kastis, kus nad võivad vabalt üksteisega seguneda.