Kuigi ükski toit ei suuda sind uuesti 18aastaseks võluda, aitab õigesti valitud menüü parandada naha kvaliteeti ning tugevdada immuunsüsteemi. Ampsa kauni välimuse terviseks!

Hiljutine uuring avastas, et naistel, kes tarbisid rohkem C-vitamiini, oli vähem kortse, värskem jume ja parem nahastruktuur. Et saaksid tsitruseliste võlujõust maksimaalselt osa, tarbi päevas ära ühe sidruni või kahe laimi mahl.

Granaatõuna­seemned sisaldavad aineid, mis võitlevad vabade radikaalidega ning tugevdavad keha võimet säilitada kollageeni. Juba 250 milliliitrit naturaalset granaatõunamahla päevas on kasulik nii välimusele kui ka ajutööle.

Lisa oliive salatitesse ja pastadesse või söö niisama, sest oliivid aitavad kaitsta DNAd ning hoiavad keha ja vaimu noorena. PS! Eelista kividega oliive. Uuringud näitavad, et kivide eemaldamisel kaotab vili olulisi fütotoitaineid.

Arbuusis on lükopeeni, mis kaitseb nahka ultraviolettkiirguse eest. Vilja suur veesisaldus aga hoiab naha niisutatu ja pringina. Tarbi arbuusihooajal vähemalt viil päevas.

Artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2018. aasta mainumbris.