Samsungi pidu 01.03.2018 foto: Marek Metslaid
Eile õhtul esitles Samsung Lutheri masinasaalis uusimat Samsung Galaxy S9 nutitelefoni suurejoonelisel VIP-peol, kuhu kogunesid paljud nutiseadmete suured ja väiksed fännid. Teiste seas oli kohal ka kaunis Anni Rahula, kes näitas kuidas emana sel talvel stiilselt riietuda.

Anni Rahula väisas pidu mugavas hallis kampsikus, mida täiendasid valged ja laiad kõrge värvliga viigipüksid, mis on sel hooajal tõeliselt trendikad. Tegus ema lippas sündmusel ringi mugavates madalates nahksaabastes. Tõeline stiilieeskuju kõikidele emadele, kes soovivad ka nooruslikud välja näha!

Samsungi pidu 01.03.2018
foto: Marek Metslaid

Õhtu noorim külaline saabus peole koos oma vanemate, Tomi ja Anni Rahulaga ning perekondlikult tulid ka Mihkel ja Polina Mattisen. Mihkel säras stiilses ruudulises pintsakus ning Polina lippas ringi mugavates tossudes, mis kenasti lillelise kleidiga kokku sobisid.

Samsungi pidu 01.03.2018
foto: Marek Metslaid

Samuti käisid Samsungi galapeol uusimaid telefone proovimas Koit Toome, Beatrice, maratonijooksjatest kolmikud Liina, Leila ja Lily Luik ning Jana Abzalon, aga ka mitmed disainerid ja blogijad, ettevõtjad ja Instagramis laineid löövad Kaspar Tõnisson, moeblogijad Britta Talving ja Helene Vetik, disainer Kätlin Kikkas, Tallinn Dollsi eestvedaja Mari Martin, vanityfair.eu blogger Angela ning blogija ja vlogija Liina Põldaru koos abikaasa Joeliga.

Peomeeleolu hoidis üleval Liis Lemsalu Band ning õhtut juhtisid Brigitte Susanne Hunt ja Indrek Vaheoja.