Sandra Palm
23. mail esitles kaubanduskeskuses T1 oma uut kollektsiooni kodumaine moebränd KÄT. Harjumuslike hallide ja beežide toonide asemel tutvustas disainer suviselt kirkaid värve, millele sekundeerivad elegantsed siluetid, minimalistlik käekiri ja eristuvad detailid.

KÄTi disainer Kätlin Kikkas selgitas kollektsiooni tagamaid: „Kevad on eestlaste jaoks alati väga südamelähedane ning kõik ootavad pikisilmi päikesekiiri ja sooja. Uue ja kirka aastaaja saabudes on aga just õige aeg tõeline KÄT-naine enda seest üles leida ja näidata rohkem karakterit.“ Julge naine ei karda eristuda, ta muudab endas peituva südikuse isikupäraga seonduvaks uljuseks ning kannab uhkelt värve.

Värvid panevad särama ja tõstavad tuju. „Tõimegi KÄTile iseloomuliku disainikäekirja sel hooajal esile hoopis läbi värvide ja põnevate mustrite,“ räägib Kätlin. Samas ei ole kollektsioonist kadunud naiselikkus ja põhjamaiselt lihtsad lõikejooned.

Esmakordselt on disainer Kätlin Kikkas disaininud spetsiaalselt suvistele pidustustele ja pulmadele mõeldes ainueksemplarid. KÄTi kollektsioonide tavapärane klassikalisus on asendunud värske lähenemisega. Lisatud on pidulikke ja erilisi show-elemente, mis just suvistele üritustele sobivad.