Balmain Hair Couture ja Vita Liberata tutvustasid suviseid ilu-uudiseid Foto: Meisi Volt
Sel kolmapäeval, 11. aprillil olid ilugurmaanid ning -eksperdid kutsutud Decoris Showroomi, et kevadise ilutunni jooksul tutvuda ikooniliste ilubrändide Balmain Hair Couture ja Vita Liberata uudsete ning peagi algavasse suvehooaega perfektselt sobituvate toodetega.

Külalistele näidati, kui lihtne on teha soengut Balmani Hair Couture´i uute juuksepikendustega. Sealhulgas demonstreeriti, mil moel saab nende abil kiirelt "tekitada" moeka tuka, glamuurse hobusesaba või boheemlasliku punupatsi. Lisaks juuksepikendustele on Balmaini juustele suunatud toodete nimistu täienenud ka uuendusliku ilutarvikuga - titaaniumist juhtmevaba sirgendaja on spetsiaalselt disainitud reisile kaasa võtmiseks ning sellega on ülimalt lihtne ja kiire teha juustesse nii laineid kui ka lokke.

Ökoloogiliste isepruunistavate toodete kaubamärk Vita Liberata tõi ilugurmaanide ette uued põnevad toonijad ja vahud, mis sobivad ka veganitele ja tagavad luksusliku ning särava päevituse. Ilusõprade silme ees viidi läbi ka sprei-päevituse demonstratsioon, et näidata, kui lihtne ning kiire on suurepärase, puhanud ja särava jume saavutamine ökoloogiliselt puhaste ilutoodetega.