Gerda Miller Foto: TAAVI SEPP, Scanpix
8. juunil toimus Anne & Stiili meigikursus “Jume värskeks tippklassi looduskosmeetikaga!”, mille viis läbi meigikunstnik ja Anne & Stiili ilutoimetaja Gerda Miller, kasutades Dr. Hauschka suvist meigikollektsiooni.

"Koolitus läks väga hästi. Kakskümmend meigihuvilist jätsid päikselise ilma ukse taha, et teha läbi kolmetunnine koolitus Dr. Haushcka toodetega. Loodan et igaüks lahkus mõne uue meiginipiga suviste ürituste tarbeks," kommenteerib koolitust Gerda Miller.

Mis on suurimad vead, mida naised kipuvad enda jumestamisel tegema? "Meigi osas otseselt vigu ei tehta, küll aga tuli välja, et jumestuskreemi valimine kipub segadust tekitama ja vajab tihedamini professionaalset abikätt," räägib meigikunstnik, et soovitas naistele mõned trikid, kuidas endale õiget tooni valida ning mida tuleks selle juures jälgida.

"Jumestuskreem võiks olla pigem heledam kui tumedam. Päikesepuudriga saab alati jumekamat tulemust lisada," ütleb meigikunstnik, et selle põhjuseks on eriti just matistavad jumestuskreemid. "Nad võivad päeva jooksul muutuda koguni tooni või poolteist tooni võrra tumedamaks ja võivad näida kui mask näos," lisab Gerda.

Ta jagab soovitusi ka suviseks jumestuseks: "Kui teil on juba õrnalt päikseline jume, siis kasutage igapäevaseks jumestuseks ainult päikesekaitsekreemi, kergemaid jumestuskreeme või BB-kreeme ning peitepulka (hajutades seda kohtadele, kus lisakatvust oleks vaja)."

Ilusa jume esile toomiseks soovitab Gerda lisada näole päikesepuudreid ning vahetada must ripsmetušš pruuni tooni vastu välja, et saavutada loomulikum tulemus.

Vaata galeriist, kuidas meigikursus möödus: