Tommy Hilfiger X Zendaya kollektsioon jõudis Eestisse Foto: Martin Dremljuga
Ikooniline bränd Tommy Hilfiger on valinud uueks globaalseks brändisaadikuks näitleja ja lauljatari Zendaya, kellega koostöös loodi kevadine kapsel-kollektsioon, mis on saadaval ka Eestis.

22-aastane moeikoon ja artist Zendaya, kes hiljuti mängis filmis “Ämblikmees: Kojutulek” ja “Maailma suurim showmees”, on Tommy Hilfigeri uus globaalne brändisaadik. Äsjaloodud kollektsiooniga plaanivad artist ja bränd levitada unikaalset stiili, mida Zendaya esindab. Ta ise ütleb, et mood on midagi enamat kui riided, see on võimalus oma individuaalset stiili väljendada,“ räägib ta.
Kapsel-kollektsioon tähistab suurelt julgeid ja ikoonilisi naisi 70ndate Ameerika popkultuurist. Struktuursed siluetid, kõrge värvliga teksad ja ülikonnad, mida täiendavad tummised toonid, nagu navy-sinine, burgundia ja veinipunane, vikerkaarevärvides triibud ja mitmevärvilised sodiaagimärkidest inspireeritud mustrid, naiselikud hõlmikleidid ja satiinkangas on vaid mõned märksõnad, mis kuuluvad klassikalise ameerikaliku DNA juurde.

Ka Eestis tähistasid kollektsiooni saabumist mõjuisikud ja stilistid. Telliskivis asuvas Sveta Baaris joodi ajastupõhiseid kokteile ning saadi inspiratsiooni kevadisteks ostudeks. Sodiaagimärkidest inspireeritud etteaste tegi külalistele tantsija Rene Köster.