Disainipoe WoolishShop avamine Foto: Woolish
Tallinna vanalinnas, legendaarses Kirjanike majas avas uksed uus trendikas ja hubane disaini- ja suveniiripood WoolishShop. Juba pea sajandivanune bränd üllatab oma kaasaegse stiiliga, toimetab aktiivselt moeskenes, annab välja järjest uusi kollektsioone ning ekspordib tooteid juba viite riiki.

Loendamatute suveniiripoodide kõrval tasub WOOLISHi poodi sisse astuda just seetõttu, et siin pakutav on mõeldud eeskätt oma inimestele. WOOLISHI poe asutajate Eigo ja Anna Siimu sõnul soovivad nad olla nii kaupluse kui oma tootevalikuga inimestele hästi lähedal. Ning küllap seejärel ka turistid teeraja poeni üles leiavad – pakutakse siin ju ehedat ja Eestimaist, mis nii omadele kui külalistele võiks huvipakkuv olla.

Eigo Siimu: “Oma poe boonus on võimalus olla kliendiga vahetus kontaktis ning siin saame katsetada huvi uute toodete vastu. oma pood oleks ka koht, kus klient saab kõige professionaalsemat infot meie toodete kohta. See tugevdab meie brändi järjepidevust.” Koos elukaaslase Annaga juba neljandat põlve WOOLISHi brändi vedav Eigo lisab: “Püüame viia kvaliteetse disaini ka mõnes mõttes kommertstoodete tarbijani. Inimesed, kes on eesti disainist teadlikud ja asjaga kursis, meie poes ei üllatu. Aga oleme võtnud eesmärgiks üllatada just inimesi, kes igapäevaselt kohalike disainerite tegemistele niipalju tähelepanu ei pööra.”

WOOLISH poes on suurim ja uusim kudumibrändi enda tootevalik, mille kõrval pakutakse veel nii keraamikat, kodusisustuskaupu, kui aksessuaare. Esindatud on sellised brändid nagu Nulku, Stella Soomlais, Lisa Kröber, Helge Stuudio, Bold Tuesday ja paljud teised.

Avaüritusele saabus õnne soovima kirju piduliste seltskond. Meeleolu hoidsid üleval DJ Jeremy Read.

WOOLISH’i pood asub vanalinnas Harju tn 1 ning on avatud E-R 11-19, L 11-17, P 11-15.