Ilubränd Holika Holika võõrustas esinduspoes ilugurmaane Foto: Meisi Volt
Eelmise nädala laupäevast, 24. novembrist alates on Tartus, värskenduskuuri läbinud Eedeni keskuses, avatud ilubrändi Holika Holika esinduspood. Seltskonnal ilugurmaanidel oli aga eksklusiivne võimalus enne kaupluse ametlikku avamist tutvuda põneva Lõuna-Korea ilumaailmaga. Aasialikult lustlikke tooteid uudistasid mitmed blogijad ja ajakirjanikud.

Holika Holika valikus leidub hulgaliselt erinevaid nahapuhastustooteid, koorijaid, näo- ja silmamaske ning seerumeid, mida meeleoluka iluõhtu raames külalised ka ise jumestaja Lenneli Noobeli kaasabil said testida. Ilubrändi tootevalikus ootavad avastamist ka jumestustooted, mille omadusi samuti kohapeal katsetati. Erinevas vormis jumestuskreemid, pudelitesse pakendatud põsepunad ja peagi algavasse pühadeperioodi sobituvad sädelused on hea katvusega ning harmoneeruvad eestlaste nahatooniga.

Jumestaja Lenneli Noobel jagas kohapeal ilunippe, soovitades jumestuskreemi alla kanda sära lisav primer ning pidudeks lisada silmameigile ekstra annuse sära.

Ilubränd Holika Holika võõrustas esinduspoes ilugurmaane
Foto: Meisi Volt

Iluõhtu külaliste lemmikuteks olid nii lustaka sõnumiga näomaskid, mida soovitatakse kasutada reisimisel, enne tööintervjuud või pärast peoööd, aga ka teolima sisaldavad seerumid ning kreemid, veinilõhnalised želeemaskid ja uudse lahendusega padijumestuskreemid.

Vaata galeriist, kes kohal käisid: