ERKI Moeshow disainerid valisid täna välja modellid, kes asuvad esitlema moeloojate pööraseid kollektsioone. Modellide casting leidis aset Nautica keskuses.

Päeva koordineerinud ERKI korraldusmeeskonna liikme Kadri Vahari sõnul, oli castingu päev alates esimestest minutitest tihedalt tegemist täis. "Päeva jooksul käis meie juurest läbi umbes 100 kandidaati. Mõned neist ei tulnudki otseselt castingust osa võtma, vaid olid spontaansed, panid end kirja ja osalesid." Vahar tõi välja, et standardid modellide osas on muutunud: "Otsitakse erinevat tüüpi inimesi, et oleks huvitavam ja usun, et nii mõnigi kandidaat, kes end nalja pärast kirja pani, üllatub, kui disainer nendega ühendust võtab ja enda tiimi kutsub."

Castingul osalenud Stina-Eliza Sild ütles laupäeval, et Eesti suurima moeetenduse ERKI lavale pääsemine oleks kindlasti tema elu üks meeldejäävamaid sündmusi: "Olen ERKIt jälginud juba pikka aega ja sellist võimalust oodanud. Täna olin juba varakult siin olemas." Neiu on ka varasemalt modellindusega tegelenud: "Facebookis on sellised grupid, kus otsitakse inimesi pildistamistele ja moeshow’dele, sealt sain oma esimesed kogemused. Teen seda kõike küll rohkem enda lõbuks."

Vaata galeriist ja videost, kes end täna päeval proovile panemas käisid!