Suitsupply esitles sügiskollektsiooni Foto: Martin Dremljuga
Eile õhtul esitles Suitsupply tuntud nägude seltsis sügiskollektsiooni. Suitsupplyd kandis näiteks artist Koit Toome, odaviskaja Magnus Kirt, stilist Ženja Fokin. Kohal olid ka Dj Electra, moelooja Liisi Eesmaa, ehtekunstnik Tanel Veenre, sotsiaalmeediastaarid Liina Ariadne, Martti Hallik, Juhani Särglep ja paljud teised.

Hollandis loodud bränd Suitsupply rõhub Sügis/Talv 2018 kampaanias mitmekesisusele. Bränd, mida teatakse oma hästi istuvate lõigete poolest, soosib isikupäraseid ülikondi ja unikaalset elustiili. Sügiskampaanias osalevad erinevad mehed, kes kannavad just neile perfektselt istuvaid ülikondi. Need erinevate elustiilidega mehed on rahvusvahelise sügiskampaania peategelasteks.

Suitsupply Sügis/Talv 2018 kollektsiooni silmapaistvaimad esemed on kolmeosaline siniseruudulises houndstooth mustriga ülikond ja smaragdroheline kaherealine laia revääriga ülikond.

Kollektsioon pakub erinevaid välisrõivaste valikuid, nagu kaamlikarva bomber-jakki ehtsast Itaalia villast ja vanaroosat tooni kašmiirvillast mantlit. Suitsupply keskendub sel hooajal rohkem ka igapäevastiilile ning on selle puhul tulnud välja paksema koortriidega, mis on tugevama tekstuuriga, kuid samas säilitab oma kerguse ning hingavuse.

Kiirmoeajastul, mil käsitööd hinnatakse järjest vähem, on Suitsupplys võimalik soetada riideid, millel on käsitsi valmistatud rõivaste kvaliteedistandardid. Rõivaid on kajastatud rahvusvahelistes tunnustatud väljaannetes, nagu GQ ja Esquire. Ajalehe The Wall Street Journali korraldatud pimetestis hinnati 600-dollariline Suitsupply 3600-dollarilise Armani ülikonnaga samaväärseks.

Bränd on asutatud 2000. aastal Amsterdamis Fokke de Jongi poolt ning 2018. aastal avati kaubamärgi sajas pood.