Ivo Nikkolo esitles Riia moenädalal kevadsuvist kollektsiooni Foto: Mark Litvyakov, Riga Fashion Week
Eelmise nädala reedel, 26. oktoobril esitles Ivo Nikkolo rahvusvahelise tähtsusega moesündmuse Riga Fashion Week raames uut kevadsuvist moekollektsiooni, mida iseloomustavad originaalmustrid, teraapiliselt erksad värvid ja moebrändile omased lihtsad lõiked.

Värske kollektsioon on mõjutatud tõsiasjast, et tänapäeva ühiskonnas on paljud meist stressis, mentaalselt läbi põlenud või depressioonis. Hetkes olemist ja pisikesi argiseid rõõmuhetki ei suudeta enam hinnata, kuid just optimistlikule maailmavaatele keskendumist ning käesolevast silmapilgust vaimustumist Ivo Nikkolo värvikas kollektsioon rõhutabki.

Just värvid mõjutavad suures osas tuju ja vaimset heaolu. Seetõttu on Ivo Nikkolo kevadkollektsiooni toonid hoolikalt valitud, analüüsides ka nende teraapilist mõju kandjale. Näiteks erkkollane tõstab energiataset, see on lõbu ja lootuse toon; seevastu beež on rahustav ja tüüne; hõbedane peletab aga negatiivset energiat ning asendab selle positiivsega.

Trükimustrite näol on tegemist Ivo Nikkolo disainerite Britta Laumetsa ja Frida Jõe originaalloominguga. Need väljendavad eelkõige jõulisust ja kreatiivsust, mis aitavad eemalduda kaasaegse ühiskonna stressifaktoritest. Kasutatud materjalid on naturaalsed ning valitud eelkõige pidades silmas modernset naist ning tema elustiili. Mugavus, tänapäevane luksuslikkus, pehmus ja kestvus on selle kollektsiooni kangaste karakteristikud.