Reserved moepidu Foto: Erlend Štaub
Selle nädala neljapäeva, 19. aprilli õhtupoolikul kogunesid moesõbrad suvehõngulisele peole, et tutvuda moebrändi Reserved uuemate kollektsioonidega.

Rahvusvahelise suhtekorraldusagentuuri Polhem PR Estonia showroomis toimunud üritus oli kantud 80ndatet mõjutustest, sest just sellest ajastust on inspireeritud ka Reservedi kevadsuvine kollektsioon, mille reklaamnäoks on ikooniline supermodell Cindy Crawford.


Lisaks said moegurmaanid tutvuda Reservedi Poola pop- ja postrikunstist inspireeritud minimalistlike ja üllatavate lõigetega kollektsiooniga "Re.Design", mis tavapäraselt on jõudnud müügile vaid suurlinnadesse nagu Berliin, Moskva. Eksponeeritud oli ka spetsiaalselt jalgratta-armastajatele ja rulatajatele suunatud vabam kollektsioon "On the go", värvikat vaheldust pakkus aga troopilise värvigammaga kollektsioon "Neon Tropics". Suvetunnet sisendas trendikatesse külalistesse veelgi enam Reservedi trikoode ja päevitusriiete valik.

80ndatele ajakohast muusikat valis DJ Madis Nestor. Lisaks pakkusid külalistele päikeselisse õhtupoolikusse sobivat maitseelamust mobiilne jäätisebaar, vahvlid ning mahlad.