Korea ilubrändi TonyMoly esitlus Foto: Meisi Volt
TonyMoly on Lõuna-Korea juhtiv ilubränd, mis pakub innovaatilisi nahahooldustooteid mängulistes pakendites. Eile esitleti TonyMoly tooteid ajakirjanikele ja sotsiaalmeediamõjutajatele Tallinna vanalinnas Marsaana showroom’is.

Kultusbränd võimaldab saada iluhooldusest igapäevast naudingut, kombineerides Korea ilutraditsioone ja kvaliteetseid tooteid. Tootesari on mänguline, iga pakend sümboliseerib koostisaineid, mida toode sisaldab.

TonyMoly Panda’s Dream sari on niisutava ja kirgastava toimega, jumestustoodete kollektsiooni kuuluvad ripsmetušš, huulepulk, pliiatsid, kivipuudrid, kontuurpulgad ning kaks-ühes huule- ja põsepuna. Magic Food on mänguline kollektsioon toodetega, kuhu kuuluvad huulepalsamid, kätekreem, öökreem, näokoorija ja näomask. Egg Pore sari puhastab ja kitsendab erinevate toodete abil poore. Master Lab Sheet Mask & I’M kangamaskid sisaldavad tõhusaid nahka hooldavaid koostisosi. Timeless Ferment Snail on nahka uuendav ja vananemisvastane tootesari. The Chok Chok Green Tea aga tõhusalt niisutav ja rahustav tootesari.