Ilumess Ilu Sõnum 2018 Foto: Madis Veltman
Täna sai avapaugu kolm päeva kestev ilumess "Ilu sõnum 2018", mis toob iluhuvilisteni värsked uudised ilumaailmas ning põnevad sooduspakkumised.

"Rohelist mõttelaadi toetav ja puhta koostisega kosmeetika on muutunud luksuskaubast ning kitsale sihtrühmale huvipakkuvatest nišitoodetest igapäevaseks valikuks. See tingis muutuse ka messihallides, kus juba teist korda räägime ilust tervise ja heaolu võtmes, kus toodete orgaaniline ja puhas koostis, tervisesõbralikkus ja keskkonnasäästlikus on must be. Veelgi enam – me ainult ei räägi, me näitame, anname proovida, arutleme," tutvustab korraldaja Katrin Pihela.

Lisaks on sel aastal avatud ka põnev meesteala, mis toob trendikad mehed massidesse ja avalikkuse ette. "Kuna naised ja mehed jäävad ikka olema erinevad, kui väga ka sugude vahelised piirid ei hajuks, siis on meestealal ja sinise täpiga tähistatud stendide juures esindatud spetsiaalsed meeste naha vajadusi arvestavad hooldustooted ning tutvustatakse just meestele suunatud protseduure," tutvustab korraldaja.

Vaata galeriist, mida põnevat messil toimub ja kes Anne & Stiili kaamerasilma ette jäid: