Moekate naiste õhtu Pärnus Foto: Marie Rosalie Hanni
16. märtsil toimus Pärnus kohvik-restoranis Piparmünt moekate naiste õhtu, mis kostitas moehuvilisi õhtusöögi, ilu ja trendisuundadega.

Hea toit lõi meeldiva meeleolu, lummavalt kevadised pool- ja täistoonid muutsid õhtu veelgi kirkamaks:
Dr. Hauschka selle kevade toonid on õrn roosa, jõuline lilla ja sügav violett. Kui siia lisada veel üllatavad tekstuurid, siidine puudutus, lummav lõhn ja hooldav sisu ning avastamisrõõmu jätkub küllaga.

Jumestaja Ireen Reilandt tutvustas Dr. Hauschka värviküllast kevadist meigikollektsiooni Purple Light ja jumestustoodete värvigammast inspireeritud New Vintage by Kriss ehtesarja.

Siluett Eesti moe pood rõõmustas õhtusöögi külalisi näidetega Tiina by Tiina Talumees uuest kevad-suvisest kollektsioonist ning moeasjatundjad andsid rõivamaailma sellekevadisi trendivihjeid ja jagasid moenõuandeid.

Trendivihjeid jaganud Laura Kurs sõnas, et silmailu pakuvad julged vormid, värvid, mustrid ning piduliku ja sportliku kokku segamine. " Näiteks Tiina Talumees on loonud piduliku sportliku lõikega dressipluusi." Kui tundub, et robustne ja tasapinnaline materjal ei mõju naiselikult, siis on võimalik seda trendi naiselikult välja kanda. Kollektsioonist tõi Kurs välja veel geomeetrilised mustrid ja kuningliku kuldse.