Bonbon Lingerie disaini õhtu Tallinn Design House'is Foto: Mariko Kolk
Kolmapäeval, 5. detsembril, toimus Tallinn Design House'is Bonbon Lingerie disaini õhtu. Tutvustati uusimaid kollektsioone, räägiti pesumoest ja koolitati naisi, kuidas valida õige suurusega pesu ning mis on pesu stilistika juures oluline. Uusimat ehtekollektsiooni esitles Grace by Marje ja trendid jalanõude vallast tõi külalisteni Dune London. Anne & Stiil uuris, mis on pesu valikul oluline ning kuidas endale sobivat valida.

Pesu juures on oluline:

1. Õige suurus. Pahatihti arvavad paljud naised, et teatud tegumood ei istu neile, kuid tegelikult võib selle taga olla hoopis vale suurus. Suuruse juures on kõige olulisem rinnaalune ümbermõõt – see annab pesu suuruse niiöelda vundamendi.

Korvi suuruse määrab täht A, B või C ning õige suuruse leiab mõõdutabelist, mis peab olema leitav proovikabiini seinalt. Alati saab abiks olla ka poes tegtsev personal. "Mina soovitan olla julge ja küsida abi, aga samas kodus on ka lihtne leida endale õige suurus," soovitab brändi esindaja Triin Randloo.

2. Pesu valimisel mõtle, milliste riiete juurde pesu sobib, et kandmisel ei jääks kanga alt rante kumama.

3. Mida pesult ootad – kas rinna tõstmist või hoopis selle suurendamist või vähendamist?

4. Pesu ei pea olema enam peidetud riiete alla. Tänapäeval võib see olla osa sinu stilistikast ning selle õrn läbikumamine või šiki pintsaku all kandmine on väga tavaline.