Stellariumi ostupidu Sarapuu kirbukas Foto: Meisi Volt
"Paljudel naistel on kapid täis riideid, mis on ostetud emotsiooni ajendil või kindlas veendumuses, et just seda hakkan ma nüüd kandma, ning ometi jäävad asjad seisma. Just sellised asjad tulid sel korral Stellariumi Ostupeol müüki," räägib blogi Stellarium autor Stella K. Wadowsky. Juba kolmandat korda korraldas Stellarium koostöös Sarapuu Kirbukaga Ostupeo, mis tõi maja rahvast täis.

Stella räägib Catwalkile, et paljudel naistel koguneb kappidesse asju, mida ei raatsita müüki viia, kuid mis jäävad siiski kappi ruumi võtma. "Vahel tuleb süda lihtsalt kõvaks teha ja asjad siiski müüki viia. Arvestades, kui kiiresti osteti meie Ostupeo külaliste boksid praktiliselt lagedaks, tõestab, et iga kapis nukralt konutava asjale leidub uus omanik. Olen veendunud, et paljudel naistel on kapid varandust täis, mille võib rahuliku südamega maha müüa."

Sel korral võtsid peost osa ajakirja Anne & Stiil peatoimetaja Mari-Liis Helvik, stilist Merit Boeijkens, moeblogija Evelin Ojamets, DJ Electra, ratsasportlane Katariina Merila, muusik ja stilist Helina Risti, Catwalki toimetaja Meisi Volt ja YouTuber Merlin Kase.

"Kutsume alati väga erinäolise stiiliga naisi. Osad reisivad palju ja toovad põnevaid leide Eestisse, kuid lõpuks avastavad, et ei kannagi neid. Teised koguvad vintage`i ja selleks, et uuele ruumi teha, müüakse osad asjad maha," räägib Stella.

Mis oli Stella enda viimane leid, mille ta teise ringi poest koju viis? "Leidsin Sarapuu Kirbukast sellelt samal ostupeolt kauni punase mantli, mille oli keegi endale õmmelda lasknud. Hämmastavalt kombel olid tal täpselt samad mõõdud, mis minul. Tundus, et see ootas mind."

Kõigi Ostupeoliste rõivad ja aksessuaarid on Sarapuu Kirbukas üleval veel 6.maini ja osalejad käivad oma bokse jooksvalt täiendamas.