Balti Jaama ööturg ja moeshow Foto: Meisi Volt
Stilist Ženja Fokin näitas Balti Jaama turul toimunud ööturu moeetendusel, et ka väikese raha eest on võimalik stiilselt riietuda. Show's olid esindatud nii klassikalised kontoririietuse jooned kui suure trendihoo üles saanud kauboide stiil. Modellid said ette värviliste klaasidega prillid ning näppu vintage-hüngulised nahkkotid.

7.septembril toimunud Balti Jaama Ööturgu külastas sel aastal rohkem kui 41 000 inimest, kes mekkisid sööki 15-st toidukioskist ning nautisid etteasteid kodumaistelt tippmuusikutelt nagu Jüri Pootsmann ja 2Quick Start. Meeleolu hoidis üleval tuntud stilist Ženja Fokin.

Estonian Line Dance eesotsas Kaie Segeriga keerutas jalga turu teisel korrusel ning koolitas ka huvilisi, kes tantsu õppida soovisid. Tantsijad astusid üles moedemonstratsioonis, mis oli kokku pandud turul müüdavast kaubast. "Mõne komplekti koguhind oli vaid 7 eurot," kostis stilist.

Põhupakkude vahel toimunud trendide väljanäitusel sai näha killuke Metsikut Läänt ja kontori klassikat. Vürtsi lisasid 70-ndate hõnguga toonitud klaasidega prillid, mis on hea kombinatsioon uuest ja vanast.

"Kasutasin riideid, millele saab anda uue elu. Näiteks kauplusest Sõbralt Sõbrale kasutatud nahast käekotid saab kätte alates 1,50 euroga," rääkis Ženja, et Marati pusa ja sametist dressipüksid lisasid pilti cool'i alatooni. "Turul kohtub eilne homsega," lisas stilist.

Vaata galeriist, milliseid stiilseid külalisi komplekte turul näha sai: