NYX Cosmetics Face Awards gala 2018 Foto: Meisi Volt
Kosmeetikabränd NYX Professional Makeup korraldas Riias “Face Awards Baltics 2018” auhinnagala, mil jagati 116 osaleja seast Baltikumis välja kõige loomingulisem meigikunstnik, kes viie sekka finaali pääses ning lõpuks peaauhinna koju viis.

Sel aastal saatis võitlusele oma video 116 osalejat üle Baltikumi, kelle seast valiti välja 20 parimat. Nende esimeseks väljakutseks oli teha meik teemal “Vintage Dolls”, mis selgitas välja 10 kõige loomingulisemat. Teiseks väljakutseks oli temaatika "Artificial Intelligence" ning see selgitas välja top 5, kes said ülesandeks luua ilu "Lucid Dreaming" teemal.

NYX Cosmetics Face Awards gala 2018
Foto: Meisi Volt

Võit läks seekord aga Leetu! Riias valiti viie parima seast välja õnnelik võitja Marija Unkind, kes sai auhinnaks 1500 eurot ning reisi Los Angelesesse, kus inspireeruda Face Awards USA finaal-show'st. Kui eelmisel aastal ei pääsenud finaali ühtegi eestlast, siis seekord oli neid lausa kaks, kelle vastu võistles kolm leedukat.

NYX Cosmetics Face Awards gala 2018
Foto: Meisi Volt

Žüriis esindasid eestlasi meigikunstnik Liisa Leetma ja laulev näitleja Kristel Aaslaid, Lätist eelmise aasta võitja Amuna Davis ja Anete Ozolina, Leedust Monika Falčik ja Toma Kisieliūtė.

NYX Cosmetics Face Awards gala 2018
Foto: Meisi Volt

Ürituse õhtujuht oli sillerdav drag queen Roy Rogers, kes andis parima riietuja auhinna üle Eestist pärit Kristen Kruusimägile. Vaata galeriist:

Vaata esitusloendist parimaid töid: