Tootesarjade -417 ja See See tutvustus Foto: Meisi Volt
Surnumeri on maailma suurim looduslik spaa. Eesti turule on jõudnud kaks uut nahahooldustoodete sarja, mis põhinevad Surnumere mineraalidel ja sooladel.

10. mail esitleti Olümpia hotelli presidendisviidis ajakirjanikele ja sotsiaalmeedia mõjutajatele kaht uut Surnumere mineraalidel ja sooladel põhinevat nahahooldussarja See See ja -417. Mõlemad sarjad on looduslikud, baseerudes maakera kõige madalama punkti – Surnumere – aktiivainetel ja mineraalidel.

Surnumeri ja selle ümbrus on elus. Sealne vesi sisaldab 21 mineraalainet, näiteks magneesiumit, kaltsiumit, broomi ja kaaliumit. Need mineraalid “vastutavad” rahuliku meeleolu, naha toitmise, vereringe elavdamise, seedimise kiirendamise ja reumaatiliste haigusnähtude leevendamise eest.

Teaduslikud uuringud kinnitavad, et Surnumerel on tervendav toime liigesevalu, artriidi, psoriaasi ja südameprobleemide korral. Surnumeremuda, mis on samuti mõlemas sarjas kasutuses, mõjub nahale pehmendavalt ja niisutavalt, aitab nahka koorida ja toksiine väljutada. Uudsed on Surnumeremuda sisaldavad šampoonid, mis stimuleerivad vereringet peanahas, eemaldavad mustuse ja aitavad võidelda päikesekahjustusega.

See See tootevalikus on näo- ja kehatooted, - 417 tootevalikust leiab samuti näo-, keha- ja juuksetooted, eraldi on mõeldud ka küpsemale nahale.

See See ja -417 tooted sisaldavad tervistavaid Surnumeremineraale
 ja unikaalseid koostisaineid ja aktiivainete kombinatsioone, ei sisalda parabeene, mineraalõlisid ega lõhnaaineid
. Sobivad õrna naha korral.