Kehapood esinduskaupluse ja SkinMed Ilukliiniku avamine Foto: KALEV LILLEORG
Kolmapäeval, 19. septembril tähistasid Kehapood ja SkinMed Ilukliinik meeleoluka pressiõhtu raames oma teise esinduse avamist Tallinnas Magdaleena tänaval. Läbi ilumaailma saladuste juhtisid külalisi Anu Saagim ja Reet Härmat.

Varasemalt Keha- ja Salenemiskeskusena tuntud SkinMed on suurim salenemiskeskus Eestis, mis käsikäes Kehapoega pakub oma klientidele üksnes professionaalide poolt testitud ilutooteid ja -teenuseid.
Üle 20-ne iluauhinnaga pärjatud Kehapood on ainuke pood Eestis, kus on võimalik tipptehnoloogia abil analüüsida pea, näonaha ja tselluliidi seisundit ning määrata vastavalt probleemile kodune ravihooldus. Ka uues Magdaleena esinduses jätkatakse samal kursil. Kehapoe Magdaleena esinduse tootevalik on abiks vananemisprotsessi aeglustamisel, akne leevendamisel ja tselluliidi ravil. Klientide usalduse on teiste seas võitnud auhinnatud kaaluvähendustooted Bottega di Lungavita Superdrenilt, esteetilise meditsiini lipulaev Skinclinic ja jumestustooted Wunderilt.

Lisaks on vastavatud esinduses, aadressil Magdaleena 3, võimalik tutvuda ka põnevate uudistoodetega. Üllatajana on alates septembrist Kehapoes müügil Rootsi ja Inglismaa arstide koostöös valminud kõrgekvaliteediline hambavalgendussüsteem Smilelab, mis tagab kauni naeratuse ohutul, loodussõbralikul ja efektiivsel moel. SmileLab tootevalikusse kuuluvad kliiniliselt testitud pastad, valgendusribad ja vaid 60 sekundiga hambaid valgendav pliiats.

SkinMed Ilukliinik pakub Kehapoe kõrval aga Baltikumi kaasaegseimaid ja uusimaid meditsiinilisi laser-, näo- ja keharavi protseduure. Salenemis- ja juusteravi teenuste kõrval kogub populaarsust ka laserravi teel tätoveeringute eemaldamine.

Kehapoe ja SkinMed Ilukliiniku Magdaleena esinduse avasündmust viisid läbi Reet Härmat ja Anu Saagim. Meeleoluks mängis muusikat DJ Peterson ja magusa suutäie eest hoolitses Tassikoogid.