Tallinn Fashion Week 2018 kevad, Bebe Organic, Amiki Foto: Kert Saarma
kevadise Tallinn Fashion Weeki teise ja kolmanda show tõid moepublikuni Bebe Organic ja Amiki.

"Lõhnav valge jasmiin ning metsik luuderohi. Rustikaalne aed ning aeg oleks justkui seisma jäänud," kirjeldab oma värsket kollektsiooni lastemoe bränd Bebe Organic.

Bebe Organicu rustikaalne imedemaa Tallinn Fashion Weekil "Lõhnav valge jasmiin ning metsik luuderohi. Rustikaalne aed ning aeg oleks justkui seisma jäänud," kirjeldab oma värsket kollektsiooni lastemoe bränd Bebe Organic, kes astub üles ka kevadise Tallinn Fashion Weeki lastemoele pühendatud päeval. Bebe Organicu kevad/suvi 2018 kollektsioon, mis kannab nime "Rustikaalne imedemaa", on inspiratsiooni kogunud loodusest ja säästlikust elustiilist ning kutsub meenutama lapsepõlve päikeselisi päevi. Kasutusel on kerge struktuuriga orgaanilised kangad, looduslik linane, romantiline ja kergelt nostalgiline London Liberty kangas ning delikaatne puuvillane pits.

Amiki tutvustas oma kõige populaarsemaid tuduriideid läbi nelja erineva kollektsiooni ning lavale jõuavad nii siidist, puuvillast kui ka modaalist uneriided, samuti printsessilikult pikad öösärgid ja armsad pidžaamad ning lastesõbralikult puuvillast, ent samas härrasmehelikud pidžaamad nii suveks kui talveks.