Laupäeval leidis aset pulmamess "Eesti pulmad 2019", mis sai piduliku lõpu glamuurse moeetendusega. Pulmakleitide hurmava ilu võlusid lavale Eesti tunnustatud moeloojad - Embassy of Fashion moesaadikud, Tiina Talumees Moestuudio ning KV Couture Kristina Viirpalu. Moeloomingut kaunistasid Goldtime ehted. Graatsiat ja soliidsust lisasid kütkestavad tantsijad ning meheks olemise identiteeti kandev Baltman.

Tiina Talumees Moestuudio esindaja Anne Rinne sõnul hakkab pulmakleid hind kanga valikust, sest erinevaid pitse on olemas tohutult. "Pitsi hind võib olla 30 või 300 eurot. Väga suur osa kleidi maksumusest on kangas ja tegumood, kui keeruline on seda valmistada."
Kas ka tagasihoidlikuma eelarvega pruut võiks midagi Eesti moeloojalt leida? Rinne sõnul kindlasti: "Kõik on võimalik, sest protsess toimub pruudi ja tema soovidega. Seda kõike tehakse spetsiaalselt tema rahakotile, vajadusele ja nägemusele."
Tiina Talumehe moemajast võib kleidi saada nii 500 kui 5000 euroga.

Vaata videost, millised on Tiina Talumehe moemaja pulmakleitide suunad sel aastal ning galeriist ülevaadet glamuursest moeetendusest!