Tekst: Helene Randoja | Illustratsioon: Shutterstock | Foto: Vida Press
August on helde nagu hellitatud lapse kingikott, kust leiab igaühele meelepärast. Päris niisama siiski midagi ei jagata, ise peab ka pingutama.

♥armastus ⇧ hea tööind ⇩ istu parem kodus

Jäär


Jäär on augustis ettevõtlik ja sportlik – suurimat rõõmu tunneb ta värskes õhus liikumisest. Kuu viimasel dekaadil, kui päevakorda ilmuvad taas töised teemad, asub ta värske energiaga karjääriga tegelema.

Suhted. Seksuaalsus on kogu augusti jooksul väga suur ja kõikvõimalikud täis­kasvanute mängud tunduvad sulle nüüd eriti ahvatlevad. Vahel liigagi... Kuu lõpu poole jääb silma üks meeldiva olemisega kolleeg, kes tundub nüüd lausa tapvalt seksikas ja intelligentne.

Töö ja raha. Tundub, et raha lausa kaob käest. Tõenäoliselt leiad aga hõlpsalt viise lisaraha teenimiseks, näiteks müüd maha tarbetud riided või olmekraami... Mängi sel kuul kindlasti ka loteriid!

Ilu ja tervis. Augusti kahel esimesel dekaadil tuleks vältida mis tahes sekkumisi oma keha toimimisse. Kui vähegi võimalik, peaks hoiduma operatsioonidest, kuna põletikuoht varitseb ainuüksi juba putuka­hammustuste korral. Kui nüüd tervisele piisavalt tähelepanu pöörad, tunned end energilise ja tugevana.