Tekst: Helene Randoja | Illustratsioon: Shutterstock | Foto: Vida Press
Maikuu tuleb päikese- ja tegudeküllane. Korraga lähevad hinda maalähedased väärtused ja isegi kõige linlikumad sõrmeotsad leiavad tee mulda, et ise mõni taimeke istutada. Üks on kindel – imesid juhtub küll looduses, küll südametes...

JÄÄR

Kuu esimesel poolel on Jäär tavalisest veelgi vaidlushimulisem – ta võtab sõna kõige ja kõigi kohta. Jäär naudib oma väljendusviisi kõlavat jõulisust, ent kahjuks võivad tema sõnavõtud tunduda ka tülinorimisena...

Suhted. Algav kuu on hea energiaga, kuid kulutad seda liialt selleks, et ennast partnerile tõestada. See aga tekitab tülisid. Kuu viimasel dekaadil on sul oht omandada kodus isevalitseja kuulsus – suuremate tülide vältimiseks proovi leida kompromisse.

Töö ja raha. Sinu seisukohad on, hm, reljeefsed. Kui sa end ei kontrolli, võib kuu esimesel poolel tööl kergelt probleeme tekkida. Kuu teisel poolel keskendud meeleldi oma kodu ilusamaks muutmisele ja avastad, et vajad selleks rohkem raha.

Ilu ja tervis. Sul on palju jõudu – nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Kui suudad, suuna see enese jaoks kasulikesse tegevustesse: sporti, matkamisse, reisimisse... Usalda oma sisetunnet, kuid mitte siis, kui see sind ärevaks muudab.

♥ 1, 12, 30 ⇧ 3, 9, 22–23 ⇩ 5, 18, 29

KAKSIKUD

Maikuu kujuneb põnevaks eelkõige mentaalses plaanis. Kaksikud on tulvil tajumist ja märkamist, loomist ja muutmistahet. Aeg soosib kõike seda, pakkudes võimalusi kohtuda ka inimestega, kes on Kaksikute ambitsioonidele suureks toeks.

Suhted. Oled enese arvates armastusele avatud, kuid teised su ümber ei pruugi seda samamoodi tõlgendada. Naudid seltskonnas viibimist, seega ümbritsed end sõprade ja mõttekaaslastega.

Töö ja raha. Esimene nädal on sinu jaoks originaalsete ideede ja uudsete tehniliste lahenduste loomise aeg. Muudad meeleldi enese ja teiste elu mõne uue mõttega paremaks, kuid võib ka juhtuda, et sinust ei saada aru. Kuu arenedes süüvid varjatud saladustesse.

Ilu ja tervis. Kuu esimesel poolel on hea aeg oma tervisega tegelemiseks, katseta näiteks meditatsiooni. Käi kosmeetiku ja juuksuri juures – see on midagi, mida sa just praegu vajad.

♥ 1, 11–12, 26 ⇧ 10, 17, 31 ⇩ 5, 19, 24