Nails by Juan Instagram/ Nails by Juan
Käies küünetehniku juures, tead, et sinu küünistest saavad aeg-ajalt tõelisest kunstiteosed, kuid mees nimega Juan Alvear on selle ala viinud hoopis järgmisele tasandile.

Juan Alvear peab Instagrami kanalit Nails by Juan, mis viib meid väga kummalisse küünetehnika maailma. Mehe kummaline stiil paneb küüned end rullo keerama, spiraale moodustama ning erinevaid kujundeid võtma. Nii mõnedki küüned on nõelteravad.

Küünekunsti moodustab Juan polümeerist savi abil, andes neile konarliku tekstuuri. Lisaks loob kunstnik küüntele rannavaateid, väikeseid krokodille, ükssarvikuid või erinevaid taimi ja puid.

Igapäevaelust ja New Yorgist inspireerunud Juan on treenitud skulptor ja maalikunstnik, kes naudib küüntele kunsti loomist sama palju kui midagi muud.

Juan naudib ükshaaval kliendi küünte kallal nokitsemist: "See on hea võimalus inimestega neist rääkida ja nende kohta kuulda, rääkida neile ka endast ja luues meie vahel sildu. Muidu arvan ma, et inimesed eksisteerivad oma väikeses mullikese sees ja mina eksisteerin enda omas, enamasti väga üksikus mullis."

Allikas: i-D