Laura Nestor
Esmaspäevast töötab Eesti suurimate naisteajakirjade Anne & Stiil ja Eesti Naine ning terviseajakirja Tervis Pluss ilutoimetajana omanimelise ilublogi autor Anna Elisabeth Kaljuvee.

“Vaieldamatult on just iluteemad iga naisteajakirja üheks põhifookuseks ja mul on väga hea meel Anna Elisabethi otsuse üle meiega liituda. Lisaks sellele, et ta orienteerub ilumaailmas väga hästi, on tal ka märkimisväärne ajakirjanikutöö kogemus,” kommenteeris Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvik.

Lisaks Anne & Stiilile hakkab uus ilutoimetaja kirjutama ka ajakirjadesse Eesti Naine ja Tervis Pluss. “Entusiastliku iluteemade huvilisena sukeldub Anna Elisabethilt ka küpsema naise maailma. Ootan temalt värsket ja uudset lähenemist,“ ütleb Heidit Kaio, ajakirjade Eesti Naine ja Tervis Pluss peatoimetaja.

Anna Elisabeth on uueks väljakutseks valmis ning tunnistab, et on saanud oma unistuste töö. “Olen aastaid öelnud, et ma tahaksin kunagi olla suure ajakirja ilutoimetaja.” Just see mõte ajendas teda enam kui kuus aastat tagasi alustama omanimelist ilublogi. “Olen õnnelik, et saan nüüd veelgi sügavamale ilumaailmasse sukelduda ja annan endast parima, et ajakirjade iluleheküljed oleksid lugejatele huvitavad, kasulikud ja loomulikult inspireerivad.”

Anna Elisabeth Kaljuvee on varem töötanud ajakirjaniku ja pressijuhina. Iluvaldkonnas on ta aga tuntuks saanud just iluteemadele keskenduva blogiga.