Birgit Sarrap tähistas vägeva peoga oma 30. juubelit Foto: Karli Saul/SCANPIX, Scanpix
Kaunis lauljanna Birgit Sarrap jagas Annele & Stiilile oma kauni välimuse saladusi.

“Minu ema on väga looduslähedane inimene, ta ei meigi end siiani peaaegu üldse. Ainult siis, kui me õdedega peale käime, võtab ta ripsmetuši kätte. Seepärast ei tulnud ka mulle meikimine kodust kaasa.
Hakkasin meikima umbes 15aastaselt, kui laulsin kooris ja tahtsin vanem välja näha, suuremate tüdrukute moodi olla. See oligi üks meikimise põhilisi eesmärke: näida vanem, sest millegipärast olen alati paistnud oma vanusest pisut noorem.

Nüüd, aastaid hiljem ei mõtle ma igapäevase välimuse peale üldse nii palju. Mulle tundub, et välimus ongi tähtsam just teismelistele, ülikooli ajal oli lauvärvist ja põsepunast märksa olulisemaid asju. Lavaga on teine lugu, seal pead olema suurem kui elu, kõike peab olema rohkem, nii energiat, sära kui ka välimust. Sest see on show-maailm, mis on efektidele üles ehitatud.

Vabal ajal ei tunne ma kohustust olla ilus. Poodi minekuks või prügi väljaviimiseks ma ei meigi ega riietu spetsiaalselt. Ette on tulnud ka juhuseid, et lähen kuhugi kohale ja mind ei tunta ära, sest ma olen ilma meigita. Kuid mind see ei häiri. Pigem on mind häirinud hambaklambrite kandmine. Aga eks need ole heal eesmärgil.”

Intervjuu ilmus 2010. aasta aprillikuu Annes & Stiilis.