Eda-Ines Etti poseerimas BONBON Lingerie uues kollektsioonis Foto: Laura Nestor
Lauljatar Eda-Ines Etti on Eestis üks kaunemaid naisi. Kuidas ta oma nahka hoiab ning mis on tema ilu saladused? Naine jagas mõningaid põhimõtteid mõni aeg tagasi ka Annele & Stiilile.

“Võtan end juba ammu sellisena, nagu olen, nii laval kui ka igapäevaelus, seepärast ei erine mu artisti-imago kuigi palju tavalisest. Mu välimus on aastatega kuidagi paika saanud ja meikimisharjumused samuti. Igapäevaselt kasutan ripsmetušši ja põsepuna, sest olen väga heleda nahaga, peaaegu kahvatu, ning põsepuna toob näkku natuke elu. Telemeik on küll väga kena, aga enamasti nii tugev, et pärast seda tahab nahk kindlasti puhata. Siis annan talle hingamisruumi, võtan natuke aega iseendale, teen mõne näomaski, käin vannis.

Üks asi, mille vastu ma tõeliselt olen, on solaarium. Ka siis, kui päris päike välja tuleb, olen ma ettevaatlik, kasutan väga tugeva faktoriga päikesekaitsetooteid, et oma nahka vananemise eest kaitsta. Päike on suurepärane, armastan puhkusi soojal rannaliival, aga nahale on tugev päikesekiirgus väga kahjulik. Präänikpruuniks päevitasin end viimati vist lapsepõlves, nüüd võtan rahulikumalt, näiteks Lõuna-Aafrikas kasutasin kreemi, mille kaitsefaktor oli lausa 35. Korralikult kreemitades saad mõnusa kerge jume ning see just ongi ilus.

Arvan, et iga naine peaks arvestama oma nahatüübiga ning mitte üle pingutama – ei päevitamise ega meigiga. Samuti peaks lubama endale head kosutavat und, mis on parim iluhooldus.”

Intervjuu ilmus 2010. aasta aprillikuu Annes & Stiilis.