Terje Atonen
Tuntud juuksur Helen Heinroos jagas pärast Goldwell uue juuksevärvi pigmentide sarja Pure Pigments esitlust Annele & Stiilile, millised toonid on sel hooajal kõige populaarsemad ja moekamad.

"Värvide maailm liigub tugevate pop art värvide poole. Moemaailma vallutavad vaikselt erksad värvid, mis on omavahel kokku miksitud," rääkis juuksur, er väga olulisel kohal on just läige.

Välja tulid kuus eri tooni, mida saab erinevatele värvidele juurde miskida (punane, kollane, oranž, lilla, sinine ja roheline), et muuta juuksetooni veelgi erksamaks.

"Samas saab nendega anda blondile või pruunidele värvitoonidele juure natukene ekstra efekti. Näiteks võib värvile segada kokku oranži ja punast pigmenti. Siis paistabtoon ühe valgusnurga alt punasena ja teise alt oranžina," soovitab Heinroos ja lisab, et uus trend on lisada juustele salajast läiget, mis valgusega mängib. Näiteks sinine, kollane, valge, roosa, roheline – nendest on omavahel miksitud nii kärtsud kui pastellid.

Terje Atonen

Mida aga teha, et see juuksuri juures tehtud värv ka kenasti püsiks?

"Koduseks hoolduseks soovitan kasutada värvitud juuste šampooni ja palsamit. On olemas ka kodused värvi värskendajaid, näiteks külma blondi tooni hoidmiseks," soovitab Heinroos neid julgelt kasutada.
Lisaks innustab naine juukseid pesta jaheda veega: "Soe vesi avab juust ja värv kulub kiiremini maha. Samas, jahedamaga pestes peaks värv paremini püsima."

Terje Atonen