Stina Kase
"Eks see kõlab klišeena, aga kõige kaunimaks teeb naise sisemine enesekindlus," tõdeb näitlejanna Grete Klein Anne & Stiili eriväljaandes Ajatu Ilu.

Enesega rahulolev naine, olenemata tema füüsilistest omadustest, paistab kaunis ka väljapoole. Olen seda usku, et inimene võib teha endaga kõike, mis paneb teda end oma kehas paremini tundma. Kui mõni muutus või protseduur aitab sul olla enesekindlam, julgem ja seetõttu ka midagi rohkemat elus saavutada, siis go for it! Ja veel – ei tasu teiste arvamusi liiga tõsiselt võtta! See on sinu keha ja sinu tempel, tee enda olemine seal võimalikult mugavaks.

Igapäevailu


Mitsellaarvesi, näo- ja silmakreem ning huulepalsam kuuluvad minu tavaprotseduuride juurde. Meigi puhul kasutan igapäevaselt CC-kreemi, põseruuži ja kulmupliiatsit. Suurema meigi teen sõltuvalt vajadusest või tujust.

Kõige olulisemad iluabilised


1. Isepruunistajad.
Kuna ma ei soovi nahka üleliia päikese käes praadida, siis ongi just isepruunistuvad tooted minu ilurituaali lahutamatuks osaks saanud.

2. Šampoon + juuksemask + juukseõli. Minu jaoks kohustuslik kooslus. Kuna minu juuksed saavad üsna palju töötlust, siis pean neid hoolega poputama. Lemmikud on Olaplexi tooted, mis teevad tõesti imesid.

3. Kehakreemid ja -õlid. Pean lugu hästi niisutavatest ja võimalikult naturaalsete koostisosadega toodetest. Kui lapseootel olin, siis segasin endale ise erinevatest toorainetest kehaõli ja kasutasin seda terve raseduse vältel kaks korda päevas ning pean tõdema, et ma ei saanud rasedusega mitte ühtegi venitusarmi!

Tihti loen ka arvustusi, mille põhjal saab üsna hea pildi, kas toode võiks mulle sobida või mitte. Lisaks pean ütlema, et olen täielik lõhnafriik, eriti, mis puudutab kehatooteid. Seega kõik hästi lõhnav läheb mulle kohe kindlasti peale!