Chrissy Teigen A.Human/ Instagram
Oli aeg, kui nutikellasid ning aktiivsusmonitore peeti moemaailma tulevikuks, kuid A. Human, tulevane keha modifikatsioone läbi viiv näitus, viib implantaatidega moe tuleviku täiesti uuele tasandile.

Tõsielutäht Kim Kardashian West ja modell Chrissy Teigen on ühed esimeste seast, kes kannavad tulnukatele sarnasi kehakohendusi, mis paigaldatakse naha sisse. Kim näitas oma Instagramis kaelaehet, mis liigub sünkroonis tema südame tuksumisega.

Chrissy Teigen läks aga hoopis teist rada mööda, lastes oma rinnale paigaldada suled.

A post shared by A. Human (@ahuman) on

Sellega asi ei lõpe! A.Human on läinud nii pööraseks, et modellide õlgadele paigaldanud sarved ning kaela ümber lisanud krae. Lisaks on ka kingad eilne päev, sest nüüd saab naha alla kontsa paigaldada. Kõik see on tulevase näituse eelpildiks, mis leiab aset New Yorgi moenädala raames. Kogemus on kokku pandud Kardashiani kauaaegse sõbra Simon Hucki poolt ning see avastab moodi kui osana kehast, mitte millestki, mida saab kehale lihtsalt peale panna.

A post shared by A. Human (@ahuman) on

A post shared by A. Human (@ahuman) on

Näitus saab avapaugu 5.septembril ja kestab 30.septembrini. Kui tekkis huvi külastada, siis pileti saab endale soetada 40 dollari eest. Rohkem infot siin.