Rachel Weisz Rob Latour/REX
Vahel on tunne, et tahaks kasutada tugevat tooni huulepulka, kuid nii, et tulemus ei mõjuks pealetükkivalt ega võõralt. Meigikunstnik Maret Ubaleht õpetab, kuidas teha ka päevasel ajal kantavat huulemeiki.

1. Enne kirka huule­pulga kasutamist soovitab Maret huuli märja hambaharjaga koorida ja pärast protseduuri huulepalsamit peale kanda. Meikimisega alustades eemalda palsam huultelt.

2. Kui huuleümbrus on jumestus­kreemist hoolimata eba­ühtlane, võta appi peite­kreem. Seejärel kanna huulepulk pintsliga peale. Liigu tõmmetega huulenurkadest suu keskosa poole. Kui eelistad kreemja koostisega huulepulka, siis kasuta enne huulepliiatsit.

3. Pärast huulepulga pealekandmist vajuta salvrätiga kergelt suule. Nii saad lahti üleliigsest värvist ja justkui kinnitad huulemeigi. Tooni tagasihoidlikumaks muutmise eesmärgil võid salvrätiku enne puudriga kokku teha ning seejärel huultele vajutada.

4. Kui huulepulk kipub minema naha­kortsukestesse või huule­nurkadest laiali valguma, kanna suu servadesse läbipaistvat puudrit, soovitab Maret.

Tekst: Karolin Kuusik I Fotod: Vida Press, tootjad, erakogu I Illustratsioonid: Kati Stimmer
Fotod: tootjad

HUULEPULK 10.19 Maybelline Color Sensational Made for All Lipstick, toon 388 Plum for Me

HUULEPALSAM 14.50 Acqua di Parma Lip Balm

MATT HUULEVÄRV 39.50 Chanel Allure Liquid Powder Liquid Matte Lip Colour, toon 978 Bois de Nuit

HUULEPINTSEL 33.99 Giorgio Armani Lip Brush

PUUDER 6.50 Rimmel Insta Fix & Matte Translucent Powder