Kendall Jenneri ripsmejoon kaunistaks igat silmapaari. PA Pictures/Scanpix
Kuninglik ripsmekaar annab silmameigile palju juurde. Õpi ripsmeid “lille lööma” grimmikunstnik Kaire Hendriksoni abiga.
.
1. Kooluta ripsmeid. Vajuta ripsmekoolutajaga kolm korda, alustades ripsmete keskpaigast ning liikudes otste poole. Ära vajuta koolutajat liiga tugevalt kokku, sest nii võivad tekkida ripsmetesse murdejooned, teab Kaire.

2. Järgmiseks kanna ripsmetele tušš. Aseta tušihari võimalikult ripsmejuurte lähedale, tee alustuseks horisontaalset edasi-tagasi liigutust ja tõmba alles seejärel hari ripsmetest läbi, soovitab Kaire.

3. Ingellike ripsmete saamiseks kasuta kunstripsmetutikuid. Kanna tutikese juurele ripsmeliimi ning pane see paika, kas pintsettide või sõrmedega. Tutikute asetamine silma välisnurkadesse venitab silmad kiisulikult pikemaks, keskjoonele paigutamine aga suuremaks ja ümaramaks.

4. Kui oled tutikud ripsmejoonele paika sättinud, saad sõrmede abil neile loomulike ripsmetega sama kaldnurga anda. Kui tutid on võrreldes su enda ripsmetega liiga pikad, võid neid kääridega pisut kärpida. PS! Lõika iga karvakest eraldi, mitte ühe reana – nii saad kõige loomulikuma tulemuse.
.

RIPSMEKOOLUTAJA 18.49 Tweezerman Neon Pink Curle

RIPSMESEERUM 11.50 Maybelline Lash Sensational Boosting Serum

RIPSMETUŠŠ 16.90 Max Factor Infusion Mascara

SILMALAINER 29.- Clarins Waterproof Gel Eyeliner

RIPSMETUŠŠ 19.90 Lily Lolo Big Lash Mascara

Kaire Hendrikson
Stina Kase