Celine Ruiz/ Unsplash
Kauni soengu saavutamine võib talvel kõvasti peavalu pakkuda, seega jagame mõningaid soovitusi, kuidas vabaneda turritavatest juustest, ludupea efektist ning anda tervisliku kokteiliga neile veelgi enam jaksu ja jõudu.

Kas oled pärast mütsi peast võtmist hädas olnud särisevalt turritavate juustega?

Pikkadele ja kohevatele juustele kanna enne väljaminekut juuksekreemi, õhematele juustele pihusta juukselakki. Ka suts antistaatilist spreid mütsi sisse hoiab elektri tekkimise ära.

Hüvasti, ludupea!


Et müts sinu soengu kohevust ei nulliks, on kaval keerata juuksed pealael lõtva krunni ja kinnitada see klambritega. Hiljem mütsi peast võttes raputa pead alaspidi hoides juukseid ja kahla sõrmedega läbi. Ka seitlikoha vahetamine aitab kohevust taastada.

Jõujook juustele


Uusim trend Londoni parimates juuksesalongides on klientidele koos teenusega ka virgutava, seestpoolt juukseid poputava kokteili serveerimine. On ju teada, et ilu algab seestpoolt.

Tee ise kodus tõhus juuksekokteil.

Kasvukiirendaja


Sega blendris kokku spinat, vesikress, fenkol, õun, kurk, takjajuuretinktuur. Jook on rikas K-vitamiini poolest ja rahustab ärritunud peanahka, aitab lahti saada kõõmast.

Kõõmapeletaja


Porgand, õun, ingver mahlapressi! Ingver kiirendab ka juuksekasvu ja ennetab juuksekadu.

Doos antioksüdante


Blendrisse lähevad porgand, peet, petersell, kurk, apelsin. Kurgis leiduv ränidioksiid on juuste arengus hädavajalik, apelsinis ja petersellis sisalduval C-vitamiinil on tugev rakku uuendav toime.

Soovitused ilmusid 2013. aasta veebruarikuu Annes & Stiilis.