Karolin Kuusik Foto: Ilmar Saabas
Anne & Stiili moe- ja ilutoimetaja ning stilist Karolin Kuusik tuletab meelde, et mitte iga emotsiooni ei pea oma näoga sajaprotsendiliselt kaasa tegema - just see on nooruse saladus.

Ilunippidest on mu kõige lemmikum see: kontrolli oma näolihaseid, igat emotsiooni ei pea 100% näoga kaasa tegema. Nii säilib nägu kauem noorem.

Ilutoimetajana testin tihti erinevaid tooteid. Kuid looduslikke tooteid kasutades on alati süda rahul ja tunne, et neid võib vabalt palju kasutada, tegemata sellega endale karuteenet. Viimati sattusin vaimustusse Eestimaistest V.O.H-i seepidest. Kuidagi märkamatult läheb kätekreemi vähem ja ülimõnusa lõhnaga on need ka.

Püüan üldiselt ka tasakaalukalt süüa. Ja kui tundub, et tahaks ekstra enda ilu heaks mingit preparaati võtta, siis olen proovinud Truvivity by Nutrilite’i toidulisandeid, mis mulle sobisid. Aga eks need on rohkem sellised kuurina võtmise teemad. Usun stabiilselt mitmekülgsesse toitumisse.

Üldiselt on tähtis oma keha ja ka hinge kuulata. Peab tunnistama, et nooremana ei tulnud see mul eriti hästi välja. Praegu tunnetan kohe ära, kui miski ei sobi või on kunstlikult peale surutud. Ja tunnen omamoodi rõõmu sellest äratundmisest, et näe, oskan näpu peale panna aistingule või väga õrnale signaalile kehast.