Viktor Cap / Panthermedia / Scanpix
Näopuhastusvahendeid on erinevaid: kes eelistab kasutada siidist näopiima, kes armastab õli baasil valminud tooteid. Üks on aga kindel - mitsellaarvesi on mugav toode, mis sobib nii näo kui ka silmade puhastamiseks.

Alates mitsellaarvee loomisest 1995. aastal on toode kogunud jätkuvalt populaarust ning on tänaseks üks soositumaid ilutooteid turul.

Küll aga ei ole kõik mitsellaarveed ühtmoodi head. Meigikunstikud ja staarid üle maailma armastavad just Bioderma tundlikule nahale mõeldud mitsellaarvett Bioderma Sensibio H2O Make-Up Removing Micelle Solution, mis ka Eesti turul väga populaarne on. Konkreetne toode säästab sind silmade hõõrumisest ja eemaldab ripsmetuši vaid ühe tõmbega.

Huulepulga aitab kerge vaevaga eemaldada Garnier Micellar Water Sensitive Skin, mida tihti peetakse Bioderma soodsamaks alternatiiviks.

Ülitundliku naha omanikud võivad katsetada Avene Micellar Lotion Cleanser and Makeup Remover mitsellaarvett, mis kasutajate seas kõrges hinnas on.

Miks mitsellaarvett proovida?

See on universaale toode, millega võid hommikul nägu värskendada ja õhtul meigi eemaldada. Mitsellaarvesi sobib ka silmameigi eemaldamiseks ning on efektiivne ja mugav kasutada.

Allikas: Vogue