cottonbro / Pexels
Kodune isolatsiooniaeg tõi kindlasi muudatusi su senisesse ilurutiini. Kui mõtled, kas tasub salongi aeg broneerida või iluhoolitsustega iseseisvalt jätkata, toome välja neli iluprotseduuri, mille võiksid siiski professionaalidele jätta. Kui oled neid asju kogu aeg iseseisvalt teinud, ära pane meid tähele!

1. Ära kitku ise kulme! Halb valgus, vale tehnika ja liigne agarus võivad jätta su ebaühtlaste või liiga peenikeste kulmudega. Seega parem paar karva rohkem kui kuudepikkune ebaühtlaste kulmude peitmine.

2. Jäta ära igasugused juukselõikused. Pikalt peegli ees seistes võib tekkida tunne, et nüüd on hea hetk katsetada tuka või poisipeaga. Kui sa pole koolitatud juuksur või sul puudub varasem kogemus juuste trimmimisega, siis tuleks jätta see töö siiski professionaalidele.

3. Juuste värvimine? Pigem ei. Värvitud juuste väljakasv võib olla tõeline õudusunenägu, kuid kui sul pole varasemat kogemust, siis ei ole alustamiseks kõige õigem hetk. Koduse juuksevärvimise tulemus ei pruugi olla parim, eriti kui soov on saada heledamat tooni. Tumedamate juuste puhul pole asi nii hull.

4. Kui vahatad, siis ära raseeri. Pikaajalistele vahatajatele ei soovita alustada kodus raseerimisega, kuna vahatamise tulemusel muutuvad karvad õrnemaks ja nende kasv aeglustub. Raseerimine võib kogu tööle kriipsu peale tõmmata ning põhjustada karvade sissekasvamist. Vaid heledamate ja õrnemate karvade puhul on raseerimine okei.

Loe lisaks, milliseid iluprotseduure tasub ise kodus teha!