Keili Sükijainen Foto: Daisy Lappard, Õhtuleht
Telenägu, saatejuht Keili Sükijainen (27) tunnistab jaanuarikuu Annes & Stiilis, et tema esimene kokkupuude meigitoodetega oli ilmselt esimeses-teises klassis, kui ema kotis olnud huulepulkadele ligi pääses. "Muidugi tundus see maailm põnev!" lisab naine, et õnneks ta väga suur pätt ei olnud, seinu ja oma nägu kokku ei võõbanud.

"Kõlab klišeena, aga tegelikult on inimene täpselt nii ilus, kui ta ise end tunneb. Olgu sinised silma­alused, õrnake näonahk, korrapäratud kulmud ja nii edasi... mis siis! Kui su süda on rõõmu ja armastust täis, ei saa selle vastu miski. Õnnelik naine on kaunis naine!" on Keili kindel.

Nahahooldus- või meigirutiin käivad Keilil käsikäes. "Mu ema põhi­tõde on alati olnud, et mitte mingil juhul ei tohi meigiga magama minna. Kosmeetik on ka öelnud, et hoolduse juures on tähtsaim korralik näovesi. Jumestuse eemaldan peamiselt meigilappide või vahuga, tugev­ama meigi puhul kasutan mõlemat. Pärast seda loputan näo ja siis tõmban oma lemmik­­näovee Pixi Glow Toni­cuga üle ning panen kreemi. Hommikuti karastan end kül­ma kraaniveega ja enne kreemitamist puhastan näo­veega. Jumestuse puhul on oluline ka see, et pintslid olek­sid puhtad ja tooted kvali­teetsed." Lisaks kasuab telenägu igapäevaselt naha­sõbralikku mine­raal­­kosmeetikat.

Loe pikemalt SIIT.