Thiago Barletta/ Unsplash
Ostsid laheda vihmamantli ja veel mõne kihvti kevadise hilbu. Võib-olla värskendasid ka meigikotti, aga mis saab küüntest? Talvekindad võid nüüd julgelt sahtlisse jätta ja erksad küünelakid välja võtta.

Nartsissi kollane

Kõiksugune kollane on kevadine ja kaunis, kuid nartsissi kollane on ilus ja väljapeetud toon, mis pole liialt lääge või lapselik. See on šikk ja elegantne, kuid samas kevadiselt värske ja kaunis. Proovi julgelt!

Julge oranž

Silme ette tulevad hoiatussildid, ahvatlevad apelsinid reklaamidest ja lõõmav õhtupäike palmide vahel. Julge oranž on uus roosa ja kahtlemata lõbus viis anda enda välimusele väike kevadine puudutus.

Ultravioletne

Pantone selle aasta valik! Julged värvid ja kosmoseajastu on tagasi nagu ka ultravioletne, milles on ühteaegu salapära, kevadisus ja samas ka pisut elegantsi.

Moonipunane

Punane on klassika. See on küünevärv, millega ei pane mitte iial mööda. Kui talvel võiksid eelistada pisut tumedamat rubiinpunast, siis kevadel sobib vabalt pisut heledam moonipunane.

Geel

Võib tekkida mõte, et värvimata küüned on justkui nagu alasti ja ilmetud, kuid nii see kindlasti ei ole. Kui tõmbad ilusaks lihvitud küüned läbipaistva geellakiga üle, jääb küüntest kaunilt elegantne ja hoolitsetud mulje.

Allikas: purewow.com