Ilulemmikute žürii 2019, Angeelika Kang Osula Foto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil
Anne & Stiili Ilulemmikute žüriiliige Angeelika Kang-Osula ütleb, et kasutab igal õhtul vähemalt kaheksat ilutoodet.

“Minu meelest seda ei ole üldse palju. Kui hakata meiki maha võtma, siis silmameigi võtad ühe tootega, näolt teisega. Vahel koorid nahka. Edasi näopuhastusvesi, silmaümbruskreem, seerum, öökreem, kehakreem… Need on kohustuslikud etapid. Mõnikord tuleb isegi rohkem kokku kui kaheksa.”

Kui Angeelika on endale sobiva ilutoote leidnud, võib ta seda aastateks kasutama jääda. “Naljalt ma neid vahetama ei kipu, kui just pole otsest vajadust. Näiteks, olen juba pikalt kasutanud üht Šveitsi näohooldussarja, mida mu kosmeetik ise maale toob.”

Anne & Stiili Ilulemmikute konkursi toodete testimisest muljetades ütleb Angeelika, et kuna ta käib regulaarselt kosmeetiku juures, siis kodus ta varem näomaske ei teinud. “Nüüd oli mul pidevalt mõni mask peal ja isegi koerad vaatasid, et hmm, kes see on?! Hääle poolest tundsid nad mu ära, aga ega sa näomaski tehes ju eriti rääkida ka ei saa … See oli päris naljakas,” naerab Angeelika.

Lõpetuseks nendib naine, et leidis testperioodi vältel endale mitmeid uusi lemmiktooteid, sh nišitooteid, mida ta pole varem ilupoodides tähelegi pannud. “Ja mõnesse tootesse armusin ikka totaalselt ära,” muigab naine.

Loe veel: Aasta kõige olulisem ilusündmus! Anne & Stiil kuulutab välja 2019. aasta parimad ilutooted