Unsplash
Käesoleva suve trendivärv on korall, seda kinnitavad nii moeloojate kollektsioonid kui müügil domineerivad meigipalettide toonid. Koralli puhul räägime selle kõikidest varjunditest, alates õrnast aprikoosist kuni küllusliku oranžini välja.

Tartus asuva Võlumaa ilusalongi kosmeetik Kalli Kuusik ütleb, et jumestuses tähendab selle suve trendivärv ennekõike värskust. „Koralltooni saab kasutada nii põskedel, huultel kui silmalaugudel. Korall kõikide oma varjunditega annab näole värskust ja toob sooja päikeseloojangu kuma“.

Koralli kõrval annavad värvi veel pastelsed matid toonid ja seda just silmameigis. Kalli annab lõpetajatele hea mõtte kasutada silmameigis roosakat, lillat, mündirohelist või helesinist tooni. „Õhtumeigis julgustan kasutada efektsema tulemuse saamiseks mitut värvi koos või lisada üldmulje särtsakamaks loomiseks sädelevat lauvärvi“.

Trendivärvide kõrval rääkis kosmeetik Kalli Kuusik ka meigipõhjast, mis sel suvel on võimalikult loomulik, vaevu märgatav ning soovituseks andis kasutada kas ülimalt kergeid jumestuskreeme või piirduda mineraalpuudriga.

Kui trendivärv korall toob näole sooja päikeseloojangu kuma, meigipõhi on võimalikult loomulik, siis sobiv huul selle juurde on Võlumaa ilusalongi kosmeetiku sõnul intensiivne. „Huultele sobib ideaalselt julge punane toon. Ka koralli või fuksia varjundiga huul on sel suvel võluvalt ideaalne“.