Ingrid Veidenberg Foto: Laura Nestor
Anne & Stiili Ilulemmikute žüriiliige Ingrid Veidenberg ütleb, et ilma meigita ta kodust ei lahku.

“Argipäevahommikutel on minu ilurituaaliks viie minuti meik ja kuigi mul on alati kiire, siis selle aja leian ikka. Ilma meigita oleksin nagu alasti... Huuled värvin veel autos valgusfoori taga seistes ja iga päev, kui tööle jõuan, öeldakse, et mul on perfektne meik,” räägib Ingrid. “Väsinud ja meikimata inimesi ei ole hommikuti kellelgi ilus vaadata.”

Meigita ei näe teda isegi nädalavahetusel. “Huuled tõmban välja minnes alati palsami ja huulepulgaga üle – nii ei hakka need kuivama ega pragunema. Ripsmed värvin ka alati ära.”

Sama kirglikult kui meiki, suhtub ta ka selle eemaldamisse ja naha eest hoolitsemisesse. “Ma ei lähe mitte kunagi meigiga magama, ükskõik, kui pikaks õhtu on ka kujunenud. Mul on kõik vajalikud vahendid olemas – puhastustooted, näokreem, mida kannan alati ka kaelale... Kasutan esimest aastat lisaks silmaümbruskreemi.”

Anne & Stiili Ilulemmikute konkursi käigus tuli teiste toodete seas katsetada mitmeid näomaske. “Ütlen ausalt, et kodus ma varem maske ei ole teinud ja põhjus on väga lihtne – no kust ma võtan need 20 minutit? Kui mul on see aeg, siis ei tule seda mõtetki, et paneks endale maski näole. Sama on ka juuksemaskidega. 20 minutit oodata näib lausa võimatu,” naerab Ingrid.

Naine lisab, et jälgib ilutoodete soetamisel alati hindu ja väga kalleid iluvahendeid tema vannitoast ei leia.

Loe veel: Aasta kõige olulisem ilusündmus! Anne & Stiil kuulutab välja 2019. aasta parimad ilutooted